Foto

Cestující z převráceného vozu vyprošťovali hasiči

Dva mladí lidé museli být do nemocnice transportováni letecky

pondělí 8. srpna 08:57 , aktualizace 10:15

Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

       V noci na dnešek před půlnocí došlo u obce Stráž na Tachovsku k dopravní nehodě, při které se osobní vůz převrátil přes střechu. Z místa bylo hlášeno zranění dvou lidí a k nehodě proto vyjely všechny záchranné složky a vzlétl vrtulník Letecké záchranné služby. 

       Hasiči z vozu vyprostili zraněného muže a ženu, které si do péče převzali záchranáři. "LZS transportovala muže narozeného v roce 1992 a ženu narozenou v roce 2002, oba se středně těžkými zraněními, ale při vědomí, na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli záchranáři.

      "Řidička narozená v roce 2002 jela po silnici II/195 směrem na obec stráž, při průjezdu levotočivou zatáčkou nezvládla řízení, najela na levou krajnici, strhla řízení a ve smyku se převrátila do silničního příkopu," popsala tisková mluvčí policie.
      Dechovou zkoušku na alkohol nebylo možné s ohledem na zranění řidičky provést a byl proto nařízen odběr krve. Okolnostmi nehody se policisté dále zabývají.

Foto HZS

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!