Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Těžce opilý muž už jen huhlal, prát se ale chtěl pořád

Chtěli pomoci epileptikovi, z toho se ale vyklubal pouze agresivní alkoholik

29. června 2021 18:26 , aktualizace 19:29

Alkohol Městská policie Záchytka

     Dnes po čtvrté hodině odpoledne si cyklista projíždějící u křižovatky ulic Karlovarská a Na Chmelnicích v Plzni všiml potácejícího se muže, který divoce rozhazoval rukama a nezdál se v pořádku. Souběžně s ním si podivného mužova chování všiml ještě jeden z řidičů, projíždějících kolem, který zastavil a oba muži vyrazili člověku, o kterém si mysleli, že má zřejmě epileptický záchvat na pomoc.


     Muž ale na jejich snahu zareagoval vysloveně agresivně, začal na ně neartikulovaně křičet, máchat rukama a celkově neovládal své chování. Částečně ho uklidnil až příjezd přivolaných strážníků, před kterými pro změnu upadl na zem. Strážníci muže podrobili dechové zkoušce na alkohol, která vyšla pozitivní s výsledkem více než čtyři promile alkoholu.
      Protože muž nezvládal nejen své chování, ale ani chůzi, bylo rozhodnuto o jeho umístění na protialkoholní záchytnou stanici. Tam byl muž transportován vozidlem speciálně upraveným pro převoz silně podnapilých či znečištěných osob, mezi strážníky přezdívaným "hnojník".


 


TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost