Foto

Další dvě dopravní nehody, u jedné sedá vrtulník LZS

Mezi zraněnými je i dítě, bohužel je zraněné velmi vážně a právě teď ho vrtulník transportuje do nemocnice

11. února 2021 21:02 , aktualizace pátek 12. února 09:23

Partner článku – Mraknet

     Dnes večer po nehodě u Horní Břízy bohužel došlo k dalším dvěma dopravním nehodám.

     Kolem sedmé hodiny došlo ke střetu dvou osobních aut v obci Dobřív. Z místa bylo hlášeno zranění jedné ženy. K nehodě vyjely všechny záchranné složky, silnice 117/II byla po dobu zásahu uzavřena a záchranáři z místa nehody transportovali ženu narozenou v roce 1989 do nemocnice.

      Kolem osmé večer pak došlo k havárii jednoho osobního auta, tentokrát na silnici 191 vedoucí z Klatov do Janovic nad Úhlavou, asi 500 metrů před Janovicemi. Z místa bylo hlášeno vážné zranění ženy a dětí, takže k nehodě vyjely nejen pozemní záchranné složky, ale také vzlétl vrtulník LZS.
      Podle prvotních informací měla vůz řídila žena narozená v roce 1994 a s ní ještě cestoval muž a dvě děti. Vrtulník do plzeňské fakultní nemocnice transportoval jedno dítě na Emergency s těžkým zraněním. Dále do klatovské nemocnice záchranáři pozemní cestou transportovali ženu se středně těžkými zraněními, muže a druhé dítě pak snad jen ke kontrole.

Aktualizace této nehody:

Řidička, která včera těžce zranila dítě, měla pozitivní test na drogy

Řidička, která včera těžce zranila dítě, měla pozitivní test na drogy

12. 02. 2021, 09:04, aktualizace 12. 02. 2021, 09:43

Teprve tříletou holčičku ve velice vážném stavu z místa transportovali letecky


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.