Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Při nehodě na Karlovarské byly zraněny dvě děti - aktualizováno

U odpoledního střetu dvou aut zasahovaly všechny záchranné složky

18. května 2022 17:28 , aktualizace 18:40

Doprava Nehody Záchranáři

     Dnes odpoledne po půl třetí došlo v Plzni na Karlovarské třídě ve směru do centra k dopravní nehodě. Z místa bylo hlášeno možné zranění dvou dětí, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.
     Obě děti si převzali záchranáři a transportovali je do Fakultní nemocnice Plzeň, podle mluvčí záchranné služby naštěstí pouze s lehkými zraněními.
     Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a pomocí sorbentu zlikvidovali únik provozních kapalin.

     Podle svědků došlo k nehodě tak, že řidička vozu Volkswagen chtěla zastavit na oranžovém signálu na semaforu, ale řidič s vozem Kia se jí doslova lepil na zadek, zastavit tak již nestačil a narazil do jejího vozu.

Aktualizace: 

     "Řidič vozidla Kia Sportage narozený v roce 1951 jedoucí do centra nedodržel dostatečnou bezpečnostní vzdálenost za vozidlem Volkswagen Passat řidičky narozené v roce 1975 jedoucí před ním a zezadu do ní narazil. Ve vozidle Kia byl zraněn chlapec narozený v roce 2016 a ve vozidle Volkswagen dívka narozená v roce 2011," popsala tisková mluvčí policie popis svědků s tím, že požití alkoholu u obou řidičů policisté vyloučili dechovými zkouškami a škoda na obou vozidlech byla vyčíslena na 600 tisíc korun.

Foto HZS

 


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.