Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Jedno auto po smyku skončilo ve stromě, druhé v protijedoucím autě

Ke dvěma dopravním nehodám došlo během necelého dne na stejném místě, zraněni byli tři lidé

25. května 2022 11:37 , aktualizace 11:47

Doprava Nehody Záchranáři

    Ke dvěma dopravním nehodám došlo během necelého dne na stejném místě.

    Dnes před půl devátou došlo na silnici číslo 20 z Plzně na Nepomuk u odbočky na Klášter k dopravní nehodě, při které osobní vůz po vyjetí ze silnice narazil do stromu. 
    Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, zraněného řidiče si do péče převzali záchranáři. "Třiadvacetiletého muže transportujeme se středně těžkým zraněním, ale při vědomí na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli záchranáři.

     Jak k nehodě došlo popsala tisková mluvčí policie: "Řidič narozený v roce 1998 jel ve směru od obce Nepomuk na Měcholupy, nepřizpůsobil rychlost jízdy a průjezdu levotočivé zatáčky havaroval do silničního příkopu, kde narazil do stromu."
      Policisté u řidiče vyloučili požití alkoholu a nehodou se dále zabývají, místo je již průjezdné.

     Ve stejné zatáčce došlo k nehodě i včera před sedmou hodinou večer.

      "Včera kolem půl sedmé večer jela řidička narozená v roce 1989 s vozem Ford Fusion ve směru na Nepomuk, v pravotočivé zatáčce nepřizpůsobila rychlost jízdy a následkem smyku na mokrém povrchu přejela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozem Volkswagen Caddy," popsal tiskový mluvčí policie.
      I v tomto případě na místo vyjely všechny záchranné složky a záchranáři si do péče museli převzít řidičku Fordu a spolujezdkyni z Volkswagenu. "Z místa nehody jsme transportovali dvě ženy narozené v letech 1989 a 1971 se středně těžkými zraněními na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli záchranáři.
     Policisté u řidičky i řidiče vyloučili požití alkoholu a i touto nehodou se dále zabývají.

Foto HZS a PČR

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.