Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Prvomájový polibek s třešní nevyšel, byl o den dřív a řidič měl 2,6 promile

Opilý řidič s autem narazil do stromu a převrátil se na střechu

3. května 2022 16:36 , aktualizace 16:36

Alkohol Nehody Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

      Prvomájový polibek pod rozkvetlou třešní je dlouholetou tradicí. která ženám slibuje krásu, zdraví, lásku a plodnost. Zřejmě vlivem velkého množství vypitého alkoholu to ale celé trochu pomotal mladý muž u Dobřan. Nejen, že si o den spletl datum, ale místo slečny políbil přímo třešeň a to dokonce svým autem.

      K dopravní nehodě, při které se osobní vůz Škoda po nárazu do stromu převrátil na střechu, došlo v sobotu 30. dubna po druhé hodině ráno u Dobřan.
      "Osmadvacetiletý řidič jel s vozidlem Škoda Octavia od obce Vstiš, před Dobřany nepřizpůsobil rychlost vozidla zejména svým schopnostem a při průjezdu levotočivé zatáčky vyjel vpravo mimo komunikaci do silničního příkopu. Následně vozidlo narazilo do stromu a vlivem toho bylo odmrštěno zpět na vozovku, kde skončilo na střeše," popsala nám tisková mluvčí policie.

      Řidič při dopravní nehodě utrpěl zranění a byl převezen k lékařskému ošetření. "Muže jsme transportovali do Stodské nemocnice s lehkým zraněním," uvedli záchranáři.
      Ještě před tím ale policisté s řidičem provedli dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která ukázala hodnotu 2,6 promile. Policisté proto ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Foto PČR

 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.