Dva motorkáři se vyváleli na kruhových objezdech

Dvě havárie motocyklů jen pár minut po sobě a jen pár metrů od sebe

25. října 2019 16:10

Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Hned ke dvěma haváriím motocyklů došlo dnes kolem druhé hodiny odpoledne v Rokycanech na dvou sousedících kruhových objezdech.

     K první havárii došlo před druhou hodinou na kruhovém objezdu v Jiráskově ulici, kde s motocyklem Romet havaroval motocyklista narozený v roce 1951.
     Muž při havárii naštěstí neutrpěl zranění a ačkoli tvrdil, že příčinou jeho pádu bylo nedání přednosti ze strany dodávky, která ujela, podle tiskové mluvčí policie policisté prověřením kamerových záznamů tuto variantu vyloučili.

     Méně štěstí měl ani ne o dvacet minut později jiný motocyklista na kruhovém objezdu na křižovatce Pražské a Pivovarské ulice, kde havaroval s motocyklem Aprilia.
     "Motocyklista narozený v roce 1983 jel Pražskou ulicí od Plzně a při projíždění kruhového objezdu při náklonu vlevo spadl," popsala tisková mluvčí policie.
     Muž při pádu utrpěl zranění, se kterým musel být transportován do nemocnice.
     "Středně těžce poraněného muže transportujeme při vědomí na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli záchranáři.

     Policie v obou případech vyloučila požití alkoholu provedenou dechovou zkouškou a oběma haváriemi se dále zabývá.

Foto ilustrační

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!