Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Jedna útočila na strážníky, druhá chtěla skákat pod auto

O víkendu museli strážníci na záchytku převézt dvě opilé ženy

2. května 2022 13:52 , aktualizace 14:34

Alkohol Městská policie Záchytka

     Hned dvě silně opilé ženy museli o víkendu v Plzni řešit strážníci.

     V prvním případě strážníci museli řešit ženu, kterou v noci z pátku na sobotu nalezli spící na lavičce v centru Plzně. Strážníci chtěli pouze zkontrolovat, zda je žena zdravotně v pořádku a probudili ji, okamžitě si ale vyslechli řadu velmi hrubých urážek, při kterých žena kolem sebe nekontrolovaně rozhazovala rukama. Po výzvě, aby se uklidnila, na jednoho ze strážníků dokonce zaútočila.  
     "Po pokusu o útok musela hlídka proti devětadvacetileté ženě zakročit a zpacifikovat jí. Následně při dechové zkoušce na alkohol nadýchala bezmála dvě promile alkoholu a v poutech musela být převezena na protialkoholní záchytnou stanici," uvedla tisková mluvčí strážníků.
     Přestupky proti veřejnému pořádku strážníci dořešili po vystřízlivění ženy v příkazním řízení, tedy udělením pokuty. 

     Ke druhému případu došlo v noci na dnešek také v centru Plzně, kde jednadvacetiletý mladík narazil na plačící ženu, která zjevně nebyla v pořádku a vyhrožovala, že ukončí svůj život skokem pod jedoucí auto.
     Mladík celou věc oznámil na tísňovou linku městské policie a na místo okamžitě vyjeli strážníci.
      "Hlídka s rozrušenou ženou okamžitě navázala kontakt a po chvíli se ji strážníkům podařilo uklidnit. Čtyřiačtyřicetiletá žena se podrobila dechové zkoušce na alkohol, která vyšla pozitivně s výsledkem 1,76 promile," uvedla mluvčí strážníků.
      Na místo byli přivoláni záchranáři, kteří po vyšetření rozhodli o umístění ženy do protialkoholní záchytné stanice.

Foto ilustrační, jiný případ agresivní ženy


T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.