Foto

Vážná nehoda - jednu z řidiček museli vyprostit hasiči

Střet dvou vozů zablokoval hlavní tah z Plzně na Klatovy

pátek 12. srpna 14:24 , aktualizace 15:13

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes po jedné hodině odpoledne došlo na hlavním tahu z Plzně na Klatovy mezi Horní Lukavicí a Přešticemi k dopravní nehodě, při které se střetly dva osobní vozy. Z místa bylo hlášeno zranění obou řidiček, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči museli jednu z řidiček z vozu vyprostit a zároveň provedli zajištění místa nehody i protipožární opatření.
     Záchranáři si obě zraněné ženy převzali do péče a transportovali je do nemocnice. "Obě ženy byly při vědomí transportovány do Fakultní nemocnice Bory," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

      Okolnosti nehody nyní na místě šetří policisté, silnice byla uzavřena a objízdná trasa pro osobní dopravu je vedena přes Dolní Lukavici.

Aktualizace:

     "Řidička narozená v roce 1950 jela s vozem Ford ve směru na Klatovy, když z dosud nezjištěných příčin přejela do protisměru a bočně se střetla s protijedoucím vozem Toyota řízeným ženou narozenou v roce 1980," popsala nehodu tisková mluvčí policie s tím, že u obou řidiček bylo dechovými zkouškami vyloučeno požití alkoholu a policisté se dopravní nehodou dále zabývají.

Foto HZS

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!