Foto

Muž přišel o desítky centimetrů kůže, která zůstala přiškvařená ke střeše

Záchranáři museli muže s vážnými popáleninami transportovat na popáleninovou kliniku na Královských Vinohradech

úterý 28. června 10:47 , aktualizace 12:25

Záchranáři

Partner článku – Klimahome

     Když Tennessee Williams psal slavnou divadelní hru Kočka na rozpálené plechové střeše, určitě ho nenapadlo, že se někdo bude názvem této hry skutečně inspirovat a vyzkouší to na vlastní kůži, bohužel doslova. 

     Včera dopoledne totiž vyjížděli záchranáři ke kurióznímu, bohužel ale také velmi vážnému případu do Mariánských Lázní. Místní žena je tam přivolala na pomoc manželovi, kterého našla v horečkách a s popraskanými puchýři plnými hnisu v posteli. 
     Následně se ukázalo, že předchozí den, tedy v neděli, se opilý čtyřiapadesátiletý muž rozhodl opálit, svlékl se do naha a vylezl na sluncem rozpálenou střechu pod oknem, kde si lehl a usnul. Proč okamžitě poté, co se vzbudil, nevyhledal lékaře, nám známo není.

     Záchranáři muži ošetřili vážná poranění, kdy pacient přišel o desítky centimetrů kůže na zádech a hýždích, které zůstaly na střeše doslova přiškvařené. "Můžeme potvrdit, že jsme muže s popáleninami prvního a druhého stupně transportovali do Prahy na Kliniku popáleninové medicíny Fakultní nemocnice Královské Vinohrady," uvedla nám k tomuto jen těžko pochopitelnému případu mluvčí záchranářů.

Foto místa, ke kterému se muž doslova přiškvařil

 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.