Foto

Muže na Slovanech potrhal pes

Strážníci po útoku psa odchytili za pomoci odchytové tyče

pátek 21. května 21:27 , aktualizace sobota 22. května 11:46

Městská policie Napadení Záchranáři Zvířata

Partner článku – Alfa Tactical

     Včera v podvečer zaútočil v Plzni na Slovanech na Koterovské třídě na muže jdoucího na procházce s malým pejskem na vodítku volně pobíhající Německý ovčák. Muž se pokoušel svého pejska bránit, ale proti rozzuřenému a statnému psu neměl šanci a ten ho potrhal na ruce.
     Na místo vyrazili policisté, strážníci ze skupiny pro odchyt zvířat a samozřejmě i záchranáři. Strážníci psa odchytili za pomoci odchytové tyče o několik ulic dále, konkrétně v ulici Barákova a podle čipu zjistili komu patří. Záchranáři na místě ošetřili a poté do nemocnice transportovali zraněného muže. Vzhledem k tomu, že na místě útoku zůstalo značné množství krve, museli dorazit i hasiči a krev smýt.
     Německý ovčák byl předán zpět majiteli, kterému před tím utekl a případ nyní šetří policisté z obvodního oddělení Plzeň Slovany.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.