Foto

Za vážnou nehodou je nebezpečné předjíždějí řidičky - aktualizováno

Všechny záchranné složky zasahují u vážné nehody, která uzavřela hlavní tah z Plzně na Klatovy

pondělí 19. září 12:50 , aktualizace 14:38

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – KS Therm

     Dnes kolem poledne došlo na hlavním tahu z Plzně na Klatovy u Horní Lukavice k vážné dopravní nehodě, při které se střetl nákladní vůz převážející tlakové lahve s dalším nákladním a jedním osobním vozem.

     Z místa bylo hlášeno zranění osob, k nehodě proto vyjely všechny záchranné složky. Silnice byla uzavřena, hasiči vyprostili ženu zaklíněnou v osobním voze, zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření. Zraněnou ženu si do péče převzali záchranáři. "Z místa jsme transportovali ženu narozenou v roce 1962 na Akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," doplnila nám informace tisková mluvčí záchranářů.

     Okolnosti nehody na místě šetří policisté, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.

     Podle posledních informací došlo nedaleko této nehody k další, tentokrát ke střetu dvou osobních vozů.

Aktualizace:

     "Řidička narozená v roce 1962 jedoucí s osobním vozem Citroen ve směru od Přeštic na Horní Lukavici při předjíždění nákladního vozidla Iveco narazila do boku protijedoucího nákladního vozu MAN a následně bylo její osobní vozidlo odraženo na to nákladní, která žena předjížděla," popsala nám mluvčí policie průběh nehody s tím, že všichni účastníci měli test na přítomnost alkoholu negativní..

Foto: HZS

 


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.