Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Zranění parašutistky na letišti v Líních

Pro ženu letěl vrtulník LZS a po primárním zajištění ji transportoval do nemocnice

5. května 2022 20:50 , aktualizace 20:50

     Když dnes večer končila posádka vrtulníku LZS AČR Kryštof 7 zásah u tragické nehody u CTPark Bor, došlo k její aktivaci k dalšímu zásahu.
     Tentokrát se jednalo o mladou ženu, u níž došlo na letišti v Líních během seskoku s padákem ke zranění, takže vrtulník okamžitě vzlétl k novému cíli.
     "Zraněná žena byla po primárním zajištění transportována se středně těžkým poraněním na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla nám mluvčí Letecké záchranné služby.

     Parašutistka cizí národnosti se po normálně provedeném výskoku z letadla zranila až při dopadu na zem. Vyšetřovaní této letecké nehody si na místě převzali policisté a momentálně šetří veškeré okolnosti události.
     Podle mluvčí policie zatím nebyla zjištěna technická závada na padáku a vše podle prvotních informací nasvědčuje tomu, že žena při přistání zazmatkovala a udělala chybu.

Foto: Transport parašutistky do vrtulníku LZS


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.