Po střetu se jeden z vozů převrátil

Nehoda si vyžádala dvě zraněné ženy a škodu přes čtyři sta tisíc

čtvrtek 9. července 19:43 , aktualizace 19:47

Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     K vážné dopravní nehodě došlo dnes po čtvrté hodině odpoledne mezi Velharticemi a Malonicemi.
     "Od obce Velhartice jel směrem na obec Nemilkov řidič narozený v roce 1968 s vozidlem Škoda Octavia. Z dosavadního šetření vyplývá, že při vjíždění do křižovatky z vedlejší komunikace nedal přednost v jízdě zleva jedoucímu vozu Toyota, které řídila řidička narozená v roce 1974," popsala tisková mluvčí policie s tím, že po střetu se vozidlo Toyota přetočilo přes střechu a zůstalo ležet na právem boku na silnici.
     Ve voze Škoda utrpěla zranění spolujezdkyně narozená v roce 1969 a zranění utrpěla také řidička Toyoty, na místo proto vyrazily všechny záchranné složky.
     "Žena narozená v roce 1974 byla transportována se středně těžkým poraněním do klatovské nemocnice, druhá žena s lehkým poraněním do sušické nemocnice," uvedli záchranáři.
     Požití alkoholu u řidiče i řidičky policisté vyloučili pomocí dechových zkoušek, celkovou škodu odhadli na 430 tisíc korun.

Foto ilustrační


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!