Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Podvodnice byla velmi pracovitá, obrala více než 600 lidí

Žena nabízela skoro vše, knihy, hračky, oblečení, šperky, elektroniku nebo třeba i stříhání vlasů

22. listopadu 2022 16:53 , aktualizace 16:53

Podvodníci

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Kriminalistům se podařilo vypátrat a zadržet podvodnici, která více než dva roky pomocí falešných inzerátů okrádala zájemce o inzerované zboží nebo služby.
     "Žena měla pod několika smyšlenými profily nabízet na několika internetových stránkách různé zboží, jako například knihy, hračky či oblečení. Kromě toho nabízela také různé služby, konkrétně například stříhání vlasů. Zároveň reagovala na poptávky ostatních osob po zboží či službách.
      Následně si nechávala posílat od zájemců finanční prostředky za zboží či nabízené služby předem na několik svých bankovních účtů, a to i přesto, že si byla vědoma toho, že zboží nedodá a služby neposkytne,"
popsal tiskový mluvčí policie s tím, že žena takto podvedla přibližně 650 lidí a způsobila jim celkovou škodu téměř 500 tisíc korun.

      Kriminalisté zahájili trestní stíhání dvaatřicetileté ženy z Chebska, kterou obvinili ze spáchání přečinu podvodu. V případě prokázání viny hrozí ženě trest odnětí svobody až na pět let za způsobenou větší škodu.

Foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.