Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Policie i rodina stále pátrají po Michalu Raetherovi

Muž, který zmizel na čerpací stanici v Rozvadově, je stále nezvěstný a podle posledních informací by se měl pohybovat v Plzni

Autor: lr pondělí 5. února 19:58 , aktualizace středa 7. února 08:44

Pátrání

Partner článku – Ski klinovec


     Policisté a rodina stále pátrají po sedmatřicetiletém Michalu Raetherovi, který v sobotu 13. ledna ve večerních hodinách odešel v prostoru čerpací stanice v Rozvadově na 150. kilometru dálnice D5 ve směru jízdy na Plzeň z vozidla svého spolupracovníka a do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Muž u sebe nemá peníze ani mobilní telefon.

     Podle rodiny má Michal psychické problémy a měl by se pohybovat v Plzni, kde ho v úterý 30. ledna poznali nezávisle na sobě dva lidé. Viděn byl v okolí hlavního nádraží a u prodejny Albert. Na sobě měl šedé úzké kalhoty, černé kotníkové boty a černošedou bundu Adidas s oranžovými pruhy. 

Michal Raether

Datum narození 17.10.1986
Pátrání vyhlášeno 16.1.2024
Bydliště - okres Brno
Státní příslušnost Česká republika 

     Michal Raether je 175 cm vysoký, silné postavy, má světlé krátce střižené vlasy, zrzavé strniště a modré oči. Na pravé straně krku má tetování ve tvaru krokodýla.

     Policie žádá občany, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace o pohřešovaném, aby se ozvali na jakémkoli oddělení policie nebo zavolali na bezplatnou telefonní linku 158.

Ski klinovec

Největší lyžařsky propojený areál v ČR. Přes 31 km sjezdovek všech obtížností. 5 lanovek z toho 3 s oranžovou bublinou. Luxusní večerní lyžování na modré sjezdovce dlouhé 1,5km a s nejnovější lanovkou s vyhřívanými sedadly. Lyžařská škola s dětským parkem s posuvnými pásy v Jáchymově.