Aktuálně Foto Video

Vypil dva krabicáky, chtěl skákat z okna a pak utekl z nemocnice

Muž odmítl test na alkohol i drogy

13. prosince 2017 10:36 , aktualizace 10:40

Hasiči Sebevraždy Záchranáři Záchrana života

Partner článku – Mraknet


     Včera v noci jsme informovali, že před devátou hodinou večer vyjížděly všechny záchranné složky na náměstí Generála Píky v Plzni, kde muž, podle svědků opilý nebo pod vlivem drog, vyhrožoval, že spáchá sebevraždu skokem z okna. K události vyrazil dle našich informací i policejní vyjednavač.

     Na místě seděl muž na parapetu okna bytu ve třetím patře a chvílemi se z okna vykláněl tak, že opravdu vážně hrozil jeho pád na chodník.
     Hasiči pod okno umístili dopadový nafukovací vak a začalo vyjednávání s mužem, který k sobě odmítal pustit kohokoli jiného, než ženu, která byla v bytě s ním. Po několika desítkách minut se muže podařilo přemluvit, aby z okna slezl zpět do místnosti a záchranáři ho poté transportovali do nemocnice.
     Podle místních jsou s obyvateli tohoto bytu problémy často a mělo by se jednat o uživatele drog.

Útěk z nemocnice

     Když jsme článek vydávali, ještě jsme netušili, že bude mít pokračování.
     "Muž narozený v roce 1985 v průběhu vyšetření z nemocnice utekl. Na základě žádosti ze zdravotnického zařízení jsme po muži začali pátrat a těsně po půlnoci byl muž nalezen na benzínové čerpací stanici nedaleko nemocnice. Muži byla znovu přivolána ZZS, která ho transportovala zpět do nemocnice," popsala nám tisková mluvčí policie.
     Podle našich informací muž uvedl, že vypil dva "krabicáky vína" a snědl asi dvě platíčka léků.

     V průběhu včerejšího večera se jednalo již o druhý případ sebevraždy, které záchranné složky v Plzni zabránily. O prvním případu budeme informovat v průběhu dne.


     

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.