Sedmdesát tisíc, to již zavazuje! Více než pět let práce, od hledání stop k vrahům až po pátrání po majiteli koťátka
Foto Video

Od nehody i zraněného utekli a při útěku odhazovali oblečení

Pachatelé ujíždějící z místa činu v centru Plzně smetli jiný vůz

úterý 21. května 11:32 , aktualizace 12:59

Nehody

Partner článku – Mraknet


     K vážné dopravní nehodě došlo včera před jedenáctou hodinou večer na křižovatce Klatovské třídy a Smetanových sadů v Plzni, kde se střetly vozy Škoda Superb a Audi A8. Náraz byl natolik silný, že vůz Škoda bylo doslova odhozen na chodník.   
     Řidič a spolujezdec z vozu Audi, kteří ujížděli od právě spáchaného trestného činu majetkového charakteru, však na místě na policii rozhodně čekat nehodlali. Audi na převozních značkách nechali stát v křižovatce a bez ohledu na zraněného řidiče vozu Škoda se okamžitě vydali na útěk Smetanovými sady směrem k náměstí Republiky. Cestou přitom odhazovali oblečení, jako například mikinu.
     Muži chtěli co nejvíce ztížit možnost své identifikace, a tak v ulici Bedřicha Smetany od skupinky bezdomovců koupili bundy, ve kterých pokračovali v útěku.
     Policie po obou mužích začala intenzivně pátrat a nasazen byl i psovod. Hasiči a dopravní policie mezitím zajistili místo nehody a záchranáři si do péče převzali zraněného řidiče, kterého po ošetření transportovali do nemocnice.
     Hasiči pak provedli likvidaci uniklých provozních kapalin z obou havarovaných vozidel sorbentem a na místo byl povolán výjezd kriminální policie a technik k zajištění stop. Na místě byl kromě mikiny nalezen také zavírací nůž, zřejmě patřící jednomu z uprchlých mužů.
     Policisté vůz Audi zapečetili a poté převezli k dalším úkonům. Oba pachatele se do vydání článku bohužel nepodařilo zadržet.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.