Foto

"Správnej drift má být cítit a já ho cítil!"

Přiopilý mladík se zákazem řízení havaroval při driftování

1. července 2019 10:45 , aktualizace 11:55

Alkohol Nehody

     V sobotu večer po šesté hodině došlo v Dukelské ulici v Přešticích k těžko pochopitelné nehodě. "Je to místní ..., se zákazem řízení, co tady dělal po městě bordel s autem, například s oblibou gumoval po parkovištích a podobně," uvedl muž, který nás na nehodu upozornil. 
     "V sobotu v šest hodin večer nepřizpůsobil muž narozený v roce 1999 rychlost vozu BMW a narazil s ním do zaparkovaného vozidla VW Passat. S mladým mužem byla na místě provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem 0,47 promile alkoholu a následně bylo zjištěno, že muž má platný zákaz řízení," uvedla mluvčí policistů s tím, že během nehody v BMW ještě seděl spolujezdec narozený v roce 2000, kterého záchranáři z místa transportovali na kontrolu do nemocnice. Ukázalo se však, že utrpěl pouze pohmožděniny a odřeniny.

     Než jsme článek stačili vydat, ozval se nám i samotný řidič BMW s překvapivým dotazem, proč o jeho nehodě nepíšeme a dále uvedl, že: "Neuřídil jsem drift a poslal jsem to do Passata. Čára od kol byla dlouhá 82 metrů, správnej drift má být cítit a já ho cítil."
     Názor na tohoto mladíka si zřejmě uděláte sami.

Foto KP a PČR