Foto

Při střetu tří aut byli zraněni čtyři lidé

Za hromadnou nehodou je dle všeho mikrospánek

středa 22. července 11:31 , aktualizace 12:13

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Dnes po desáté hodině dopoledne došlo ke střetu tří osobních vozů na silnici z Domažlic na Kdyni u Nového Dvora, kde se střetly tři osobní vozy.
     "Vozidlo Renault Megane zřejmě vlivem mikrospánku řidiče přejelo do protisměru, kde se střetlo s vozidlem Renault Kangoo a Ford Fusion," popsala nehodu tisková mluvčí policie.
     Z místa bylo hlášeno několik zraněných a k nehodě proto vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události a záchranáři, kteří na místo vyslali tři výjezdové skupiny a jeden převozový sanitní vůz, si do péče převzali čtyři pacienty.
     "Z místa nehody ZZS transportovala dvě ženy ve věku asi 70 let a jednoho muže ve věku asi 50 let s lehčími zraněními do Domažlické nemocnice. Čtvrtého muže ZZS transportovala také s lehčím zraněním do Klatovské nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
    Silnice byla zcela neprůjezdná, po necelé hodině byl provoz obnoven jedním pruhem, doprava je řízena kyvadlově ještě v tuto chvíli. Na místě stále provádějí šetření dopravní policisté, požití alkoholu bylo u všech řidičů vyloučeno dechovými zkouškami.
     Uniklé provozní kapaliny zlikvidovali hasiči pomocí sorbentu. 


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.