Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Mladý řidič dodávky narazil do autobusu plného dětí

Předjížděl na mostě, naboural autobus a skončil ve svodidlech

14. října 2019 10:30 , aktualizace 10:39

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

      Dnes před osmou hodinou ráno došlo u dálničního nadjezdu mezi Útušicemi a Radobyčicemi ke střetu dodávky a autobusu plného dětí.
      "Řidič dodávky, ročník 1997, jel ve směru od obce Útušice na obec Radobyčice. Řidič začal na mostě nad dálnicí D5 předjíždět, náhle v protisměru zahlédl jiný vůz, tak se chtěl vrátit do svého jízdního pruhu, ale při zařazení zavadil o část autobusu, který jel ve stejném směru jako dodávka," popsala tisková mluvčí policie.
      Po střetu skončila dodávka ve svodidlech, autobus naštěstí řidič udržel na silnici a žádné z dětí tak neutrpělo zranění.
      Do péče záchranářů byl předán řidič dodávky i jeho stejně starý spolujezdec, jeden z nich byl po ošetření transportován do nemocnice.
      "Muže ročník 1997 jsme s lehčím zraněním transportovali do Fakultní nemocnice na Lochotíne," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
      Pro děti přijel náhradní autobus. Alkohol u obou řidičů policisté vyloučili dechovou zkouškou. Doprava je na místě řízena kyvadlově, provoz bude omezen cca do 11 hodin. 

Foto ilustrační


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.