Foto

Řidička nezvládla řízení a s autem se převrátila na bok

Záchranáři do nemocnice transportují ani ne dvouleté batole

30. listopadu 2022 12:07 , aktualizace 12:07

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes před desátou hodinou dopoledne došlo na silnici mezi Horní Břízou a Zálužím k dopravní nehodě, při které osobní vůz vyjel ze silnice a převrátil se na bok.

     Z místa bylo hlášeno možné zranění malého dítěte, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali ani ne dvouleté dítě. "Z místa transportujeme batole s lehkým zraněním a k observaci na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli záchranáři.

     "Řidička narozená v roce 1981 jela s vozem Ford Focus směrem na Horní Břízu, když po průjezdu levotočivou zatáčkou nepřizpůsobila rychlost jízdy, přejela do protisměru a mimo vozovku, kde havarovala," popsala tisková mluvčí policie s tím, že u řidičky bylo dechovou zkouškou vyloučeno požití alkoholu a policisté se nehodou dále zabývají. 

Foto HZS

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!