Foto

Řidička narazila do nákladního vozu

Při dopravní nehodě byly zraněny dvě děti

středa 7. dubna 09:25 , aktualizace 10:07

Nehody Záchranáři

Partner článku – Klimahome

     Dnes po osmé hodině ráno došlo na takzvané "tankovce" pod vrchem Bambule mezi Holoubkovem a Smolárnou nedaleko Rokycan ke střetu osobního vozu Volkswagen s nákladním vozem Scania . Podle tiskové mluvčí policie zůstal nákladní vůz vzhledem k namrzlé silnici stát za horizontem v protisměru a řidička jedoucí proti němu na tuto překážku již nestačila adekvátně zareagovat, dostala s vozidlem smyk, narazila do přední části kamionu a následně havarovala mimo silnici.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili prostor havárie a provedli protipožární opatření. Záchranáři si do péče převzali zraněnou ženu a dvě děti. "Z místa transportujeme ženu narozenou v roce 1992 s lehkým zraněním, a dvě děti též s lehkým zraněním k observaci do Rokycanské nemocnice," uvedli záchranáři.
     Přesnou příčinu a průběh nehody dále šetří policie.


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.