Foto Video

Nepodupali i Vaše auto?

Velice sebejistá skupinka výtržníků skákala po autech, podívejte se, jak se pak chovali při zadržení

11. listopadu 2021 20:36 , aktualizace pátek 12. listopadu 06:11

Městská policie Vandalství

Partner článku – Delta Plzeň

     Ve středu před sedmou hodinou večer se hned několik volajících obrátilo na městskou policii s tím, že Božkovskou ulicí v Plzni na Slovanech prochází skupina opilých nebo zfetovaných osob a pro zábavu skáče po zaparkovaných autech. Na místo ihned vyjelo několik hlídek strážníků a svědci je navedli k domu, do kterého hlasitě hulákající skupinka vstoupila.
     Pokračující řev a stížnosti rozezlených sousedů pak strážníky spolehlivě přivedly až k bytu v nejvyšším patře, kde objevili tři muže a ženu, kteří tvrdili, že jsou zde na návštěvě u známého.

     Strážníci celou skupinu vyzvali, aby je následovali před dům a prokázali svou totožnost, ti ale odmítali spolupracovat, na strážníky byli rádoby vtipní a snažili se vyprovokovat konflikt.


     Strážníkům se nakonec podařilo vydařenou skupinku vyvést před dům, zatímco další hlídka zjišťovala, kolik vozů bylo poškozeno a jakou škodu rozjaření vandalové způsobili. I před domem ale muži pokračovali v provokacích, kdy si mimo jiné zasahující strážníky natáčeli, sbírali nedopalky či předstírali, že je strážníci napadli. Svou vinu střídavě přiznávali a popírali, jeden z mužů pak strážníkům vyhrožoval ostudou, kterou jim udělá, pokud si ho dovolí jakkoli řešit.
     Jak nesmyslně a hloupě se muži chovali, pochopíte nejlépe při shlédnutí videozáznamu výše.

     Tisková mluvčí strážníků nám potvrdila, že městská policie se případem dále zabývá, zjišťuje kolik vozidel je poškozeno a probíhá vyčíslování škody.


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.