Foto

Studenti vběhli přímo před auto

Záchranáři do nemocnice transportovali patnáctiletého chlapce

středa 13. října 18:14 , aktualizace 19:36

Doprava Nehody

Partner článku – Klimahome

     Dnes kolem páté hodiny odpoledne došlo v ulici Pod Zámečkem v Plzni k dopravní nehodě, při které vůz Volkswagen Multivan srazil teprve patnáctiletého chlapce. Podle informací přímo z místa zde dvojice studentů ze Střední umělecké školy Zámeček dobíhala autobus a bez rozhlédnutí vběhla do silnice přímo před směrem na Plzeň jedoucí dodávku. Řidička sice okamžitě zareagovala a podařilo se jí prudkým brzděním téměř zastavit, střetu s mladým chlapcem, který přebíhal blíž vozu, už ale zabránit nemohla. 
      Na místo vyjeli záchranáři, kteří chlapce po ošetření na místě transportovali do nemocnice, vše ale nasvědčuje tomu, že jeho zranění by neměla být vážná. Dívka, která s chlapcem silnici přebíhala krom pořádného leknutí zranění neutrpěla. Veškeré okolnosti nehody jsou nyní v šetření policistů, kteří u řidiče i chodce vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami. 
      Místo nehody je průjezdné jedním pruhem.

      Podobná dopravní nehoda se odehrála minulý týden v úterý na Masarykově náměstí v Plzni, kde měla bohužel tragické následky:

Velmi mladá dívka na místě zemřela

Velmi mladá dívka na místě zemřela

05. 10. 2021, 12:12, aktualizace 05. 10. 2021, 14:10

V Plzni na Masarykovo náměstí došlo před pár desítkami minut k tragické dopravní nehodě


 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.