Foto

Tři nehody, sedm zraněných

Dodávka narazila do svodidel, dva osobní vozy se převrátily do pole

úterý 11. února 08:48

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes po čtvrté hodině ráno došlo k havárii u Ostrova u Stříbra, kde narazila dodávka do svodidel.
     Z místa bylo hlášeno několik zraněných a na místo tak krom dvou vozů RZP byla povolána i převozová sanitka. Po ošetření na místě bylo do nemocnic transportováno celkem pět mužů ve věku 25 až 40 let.
     "Dva pacienti byli s lehkými zraněními transportováni do Fakultní nemocnice Lochotín, tři s lehkými zraněními do nemocnice ve Stodě," uvedli záchranáři.

     Po sedmé hodině vyjížděly všechny záchranné složky ke Korytnému rybníku u Oselců, kde zřejmě vlivem namrzlé vozovky havaroval do příkopu osobní vůz Škoda, který se převrátil na střechu. Jednu osobu si do péče převzali záchranáři.

     O dvacet minut později došlo k podobné havárii na silnici II/198 před Planou u Mariánských Lázní. I v tomto případě skončila jedna osoba v péči záchranářů.

     Všemi třemi dopravními nehodami se dále zabývají policisté.

Foto: HZS

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!