Foto

Se dvěma promile boural a netuší kde

Řidiče se zdemolovaným autem přistihli strážníci

29. listopadu 2021 19:01 , aktualizace 19:01

Alkohol Městská policie Záchytka

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     V sobotu časně ráno si strážníci  v Sukově ulici v Plzni všimli velmi podezřelého vozidla jedoucího od Folmavské ulice. Auto pohybující se velmi pomalou jízdou s rozblikanými výstražnými světly byl spíše vrak než vůz, mělo totiž poškozené pneumatiky, nabouranou přední část, rozbitá světla a vydávalo děsivé zvuky.
     Protože vůz vypadal, že zrovna odjel od dopravní nehody, strážníci se rozhodli ho zastavit a zkontrolovat, přičemž se ukázalo, že řidič není v o moc lepším stavu. Podle tiskové mluvčí strážníků třicetiletý muž za volantem vozu nebyl schopen předložit doklady potřebné k řízení vozu a jevil silné známky opilosti. Na místo byli přivoláni policisté, kteří muže podrobili dechové zkoušce na alkohol s pozitivním výsledkem 2,01 promile. 
     Policisté si případ převzali a muž byl umístěn do protialkoholní záchytné stanice. Krom toho, že je podezřelý z trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky policisté také zjišťují, kde a co s vozidlem naboural.

Foto MP

 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.