Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Žárlivec na trestné výpravě

Na rozchod s pětadvacetiletým mužem dívka ani její rodina asi dlouho nezapomenou

25. listopadu 2022 11:46 , aktualizace 11:46

Vandalství

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Policisté v těchto dnech uzavřeli případ ze začátku listopadu, kdy pětadvacetiletý muž v Ostrově přelezl plot domu, rozbil okno, poškodil dvoje dveře a kvůli své nešikovnosti také zaparkované osobní auto. Motivem jednání útočníka byla zřejmě žárlivost, neboť zde bydlela jeho bývalá družka, za kterou se chtěl dostat.

     "Poté co muž překonal plot, měl začít házet kamení do okna, přičemž rozbil jeho skleněnou výplň. Padající kamení dále poškodilo okna u zaparkovaného vozidla. Pětadvacetiletý muž ale nepřestal, pro změnu začal kopat do předních vstupních dveří domu a poté měl přijít k zadním dveřím, do kterých také kopal, přičemž ještě vulgárně urážel svou bývalou družku," popsal nám jednání muže mluvčí policie s tím, že když se na místo dostavila majitelka domu, muž z místa utekl. Součet škod, které muž svým jednáním způsobil, vyšel na jedenáct tisíc korun. 

     Policisté krátce na to podezřelého dopadli, zadrželi a po vyšetření případu mu sdělili podezření ze spáchání přečinů výtržnictví, porušování domovní svobody a poškození cizí věci. Pětadvacetiletému muži nyní hrozí až tříleté vězení. 

Foto ilustrační


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.