Foto

Past na Americké znovu sklapla

Další "šikula" se zákazem řízení na sebe upozornil projetím zákazu vjezdu

středa 17. srpna 14:13 , aktualizace 14:59

Městská policie

Partner článku – Mraknet

     Již téměř pravidelně informujeme o řidičích, kteří jsou natolik hloupí, že se zákazem řízení, bez řidičského průkazu nebo dokonce pod vlivem alkoholu či drog na sebe sami upozorní, protože ignorují dva nejznámější zákazy vjezdu v Plzni, tedy do Šumavské ulice a uzavřeného úseku Americké třídy v Plzni.

     Past na Americké znovu sklapla včera ráno, když zde hlídkující strážníci zastavili a zkontrolovali osobní vůz Volkswagen Golf, jehož řidič zákazem vjezdu projel. Ukázalo se, že jde o dalšího z dlouhé řady řidičů, který nemá za volantem co dělat.
     "Čtyřiatřicetiletý muž z jižního Plzeňska nepředložil při kontrole žádné doklady potřebné k řízení vozidla a následně bylo lustrací zjištěno, že má vysloven zákaz řízení motorových vozidel až do září roku 2025," popsala tisková mluvčí strážníků.
     Přivolaní policisté muži zakázali další jízdu a případ si kvůli podezření na spáchání trestného činu Maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání převzali k došetření. 

Foto MP

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.