Chlapeček přišel na svět v baru Jekyll & Hyde

K porodu vyjížděli záchranáři dnes po půlnoci na Americkou třídu

úterý 29. ledna 08:52 , aktualizace 11:26

Záchranáři

Partner článku – Avalon Wellness

    O nočním dění na Americké třídě v Plzni informujeme poměrně často a většinou to zprávy zrovna veselé nejsou. I v noci na dnešek na Americkou vyjížděli záchranáři, tentokrát ale ne k napadenému ani k dopravní nehodě, ale k čerstvě narozenému chlapečkovi, který po půlnoci přišel na svět v baru Jekyll & Hyde.
    Rodička měla dokonce štěstí, že v podniku, kde na ní porod přišel, zrovna slavily zdravotní sestřičky, které se rodící ženy okamžitě ujaly, dítě odrodily a do příjezdu záchranářů se o něj i o novopečenou maminku postaraly. 
    "Díky bohu za to, že tam měly rozlučku se svobodou sestřičky z koronárky, které jí odrodily před příjezdem záchranky. Šlo to rychle, prohlásila že rodí, odkryly ji, dítě odrodily a rodičku konejšily do příjezdu záchranky. Já se tam vyskytla blbou shodou náhod a mohla jsem pak jenom holkám poskytnout desinfekci na ruce. Holky ale byly super," napsala nám čtenářka.
     "Po půlnoci vyjížděly tři výjezdové skupiny ZZS do jednoho z barů v Americké ulici v Plzni k čerstvě porozenému dítěti přirozenou cestou. Novorozenec byl transportován přímo z terénu v inkubátoru do Fakultní nemocnice Plzeň, matka dalším vozem RZP tamtéž," doplnili záchranáři.

Foto ilustrační
    

Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.